Custom Zadels / Contact

Contactgegevens

 

Voor afspraken, vragen en informatie over Custom zadels kunt u emailen of direct contact opnemen met een van onze onderstaande Custom zadel fitters.

 

Heeft u een probleem, of klacht, dan kunt u altijd contact opnemen met het hoofdkantoor via het email formulier of via info@customzadels.nl

 

Claudia Gelissen: +31 610950217. vakantie van 11 tm 29 januari 2019

Engie Kwakkel: +31 652355603

 

Voor boekhoudkundige vragen Laura Nijmeijer: +31 611724005 of boekhouding@customzadels.nl

 

 Custom zadels

 Sportlaan 6

 8181 BE Heerde

 info@customzadels.nl

 

Jan Pieter Weenink ( Overijssel/ Gelderland):

+31 6533 659 46

jpweenink@kpnplanet.nl 

 

Heleen Klumper (Gelderland/Overijsel/Drenthe) 

+31 620038878

info@rielklumper.nl

 

Marc Scholte ( midden Nederland, Utrecht, Brabant, Duitsland) 

+31 623 117 277 

marcscholte@veluwedressage.nl

 

Bianca Liewes (Friesland, Groningen) 

+31 6248 825 94

info@paard-praktisch.nl 

 

Nienke Bergsma  (Zuid Holland, Zeeland) 

+31 615186823

nienke@equiritme.nl

 

Linda Walther (Noord-Holland) 

+31 611321143

zadelservice.nl@gmail.com

 

Ben Ton (Noord-Holland en Drenthe)

+31 616192027

benton1970@kpnmail.nl

 

Angela Velraeds: ( Limburg, Duitsland: Dortmund/Koln/Koblenz)

+31 653921663 

angela.velraeds@home.nl

    

Annelies Degol  (Hasselt, Belgie) 

+32 494843694

info@saddle-solutions.be 

 

Patrick Manintveld (Turnhout, Belgie en Zeeland)

+32 495258059

info@patrickmanintveld.com

 

Christina Jorquera Perregaard 

Madrid ( Spanje )

+34 620955008

cristina@zetahorse.com

 

Francisco Cortés 

Girona (Spain)

+34 661203692

centrehipicjuia@hotmail.com

 

Nolwenn Rouxell 

Perigord, Frankrijk

+33 612264366

nocavi@hotmail.fr

 

Tine Soderlund

Kopenhagen (Denemarken)

+45 29702027

tinesoderlund@vip.cybercity.dk

 

Jytte Wissing

Gredstedbro (Denmark)

+45 20347420

sl@kongeaasadel.dk

 

Patricia Hadenius

Norrkoping (Sweden)

+46 706883280

patricia@sadelutprovning.se

 

Elin Aspnäs

Ahus (Sweden)

+46 70 8154656

hastelina@hotmail.com

 

Saga Tervonen

Porvoo (Finland)

+35 840859640

saga.tervonen@ridaaja.fi

 

Nina Höller

Wolfsbach (Austria)

 +43 69912181217

nina-hoeller@gmx.net

 

Boris Ravenschlag (Germany, Dortmund)

+49 230444544

Info@reitsportravenschlag.de

  

Aristidis Mertsios (Germany, Rheinbach)

+49 1778511051

info@sattelfreude-pur.de

 

Konstantin Schulte (Germany, Ummendorf)

+49 7351344712

info@reitsportschulte.de

 

Thorsten Daubler (Germany, Berglen)

+49 15787117214

thorsten@thewesternsource.com

 

Carolin Burmester (Germany, Flensburg)

+49 17665002638

cb@umgesattelt.com

 

Nicole Baumgarten (Germany, Stade)

+49 1704870112

saddles4healthyhorses@gmx.de

 

Verena Buckstege (Germany, Buren)

+49 29589909094

info@die-sattelgalerie.de

 

Carina Roth (Germany, Saarbrucken)

+49 1726668389

c.roth@equestriansports.de 

 

Ellie Norrie (United Kingdom, Melmerby)

+44 7984284559

ellie.norrie@hotmail.com

 

Luke Norbury (Henley on Thames, UK)

+44 7500008728

lmn_88@hotmail.com

 

Julie Masters (Evesham, UK)

+44 7874142073

juliemasters1@hotmail.com

 

Lynsey Winfer (Gwynedd, UK)

+44 7778539030

lynseywinfer@hotmail.co.uk

 

 Joan Adrain

Newtownabbey (Ierland)

+44 7787561916

joanadrain@hotmail.co.uk 

 

Sara Morrison

Basingstoke (UK)

+44 7725516774

sara@prosaddles.co.uk

 

Stephanie Bradley

Chester (UK)

+44 7921227241

freedomsaddlery@icloud.com

 

Federico Addarii (Italy)

+39 3386543107

fead79@gmail.com

 

Kojiro Soma (Tokyo, Japan)

+81 9022042005

info@equitto.com

 

Mary Hanselijn-Dadon (Tel Aviv, Israel)

+972 50 586175

henselijnmary@gmail.com

 

Magnat Shop (Kiev, Ukrain)

+372 56647887

oliver.magnat@gmail.com

 

Olga Vasenkova (Moscow, Russia)

+79265346620

ovasenkova@gmail.com

 

The Hunt Shop (Middle East, Dubai, Abu Dhabi)

+971 504010120

shop@thehuntequestrian.com